Aydınlatma Otomasyonu

Binaların kullanım amacına göre merkezi bir yazılım üzerinden veya mahalde bulunan bir (touch panel) dokunmatik panel üzerinden kontrol ve izleme sağlanmaktadır.

Gün ışığı sensörleri yardımı ile ışık şiddetinin optimum düzeyde kullanılması, varlık sensörleri ile bina içerisinde kullanılmayan bölgelerin ışıklarının kapatılması suretiyle enerjiden tasarruf edilmektedir.

Gelişmiş adresleme sistemi DALI (Digital Addressable Lighting Interface) ile esnekliği sağlarken, perde otomasyonu ve senaryolarla beraber, BMS entegrasyonu ile akıllı binaların kontrolü tamamen elinizde olur.

Konutlarda ve villalarda (touch panel) dokunmatik panel üzerinden aydınlatma otomasyonu, interkom sistemi ve CCTV entegrasyonu yapılarak tek bir ekran üzerinden tüm kameraların izlenmesi ve akıllı ev kapsamındaki sistemler kontrol edilebilmektedir.

Acil aydınlatma kitlerinin arıza ve çalışma bilgilerinin uzaktan izlenmesi ile cihazların periyodik testlerinin uzaktan yapılmasına imkân vererek işletmelere kolaylık sağlamaktayız.

This is just a simple notice. Everything is in order and this is a simple link.

TOP